Fibonacci

Handel konkursowy to zwykle nie tylko wspaniała okazja do sprawdzenia samego siebie i gorącej rywalizacji z innymi traderami, ale też okazja do zgarnięcia wartościowych nagród przygotowanych przez organizatorów. W ostatnich latach nie tylko wzrosła liczba konkursów, uczestników i ich wyniki, ale gigantyczne wzrosty zanotowała wartość nagród. Stawką, o którą walczą traderzy nie są już symboliczne kwoty, ale często dziesiątki tysięcy złotych, czy sportowe samochody. Ponadto coraz częściej premiowane są miejsca w pierwszej dziesiątce, czy dwudziestce, co daje większe szanse uczestnikom, nawet jeżeli ich stopa zwrotu różni się wyraźnie od wyniku zwycięzcy.

Jeżeli chcesz poznać tajniki handlu konkursowego, ucz się go od ludzi, którzy mają w konkursach konkretne osiągnięcia! W tym miesiącu zdradzą oni swoje sekrety spotkaniach FTOK Advanced!

FTOK Advanced w listopadzie 2015

TEMAT MIESIĄCA W LISTOPADZIE

Trading konkursowy – poznaj techniki i strategie wysokich stóp zwrotu!

FTOK Advanced w listopadzie 2015Patrząc z perspektywy ostatnich 6 lat, poziom uczestników oraz imponujące wyniki w pierwszej dziesiątce pozytywnie mnie zaskakują. Zajmując dwukrotnie 5 miejsce w 2009 roku „wystarczył” wynik na poziomie nieco większym niż 150%. W 2013, kiedy Łukasz Stefanik tryumfował w konkursie Cross Trade i zajął wysoką dziewiątą pozycję z wynikiem przekraczającym 600%, myślałem, że standardem staną się wyniki na poziomie tysiąca procent. Obecnie można spotkać zwycięzców z pięciocyfrowymi stopami zwrotu! Z zaciekawieniem obserwuję laureatów, którzy z konkursu na konkurs gładko przebijają się przez „szklany sufit” wyników.

W tym miesiącu, podczas spotkań FTOK Advanced wraz z Łukaszem Stefanikiem podzielimy się swoimi trikami konkursowymi. Uwzględnimy również ewolucję stylów i sposobów „wykręcania” zawrotnych wyników, które z roku na roku pokonują kolejne poziomy sięgając już tysięcy procent. Poruszymy kwestie techniczne, psychologiczne oraz związane z zarządzaniem. Powiemy czego unikać i które etapy konkursowe są z punktu widzenia naszych wyników strategiczne. Strategia handlu konkursowego jest inna niż strategie codziennego tradingu zarobkowego, ponieważ koncentruje się na osiaganiu maksymalnych stóp zwrotu. Jak dążyć do ich osiągania i jakich błędów unikać? O tym opowiemy z Łukaszem podczas 4 najbliższych wtorkowych webinarów, na które serdecznie zapraszam.

.FTOK Advanced w listopadzie 2015

 

Zobacz wyniki traderów Fibonacci Team w konkursach:

.

Strony z wynikami również poniżej:

– KMI 2009 >>
– XTB SJT 2009 >>

Cross Trade >>

 


PLAN ZAJĘĆ W LISTOPADZIE

LEKCJA 1 (wt, 3.11.2015, 20:00) – Dlaczego pierwsze dwa strzały są najważniejsze?

 • Jak „odskoczyć” na samym początku i nie wyzerować przy tym depozytu.
 • Ile pozycji otworzyć w pierwszym tygodniu, czyli dlaczego warto gonić peleton, aniżeli uciekać przed nim?
 • Case study: Typowy przykład wejścia w pozycję na szybkim i dynamicznym rynku z wykorzystaniem odpowiedniej godziny, w której zwiększa się prawdopodobieństwo dużej zmienności na rynku.

LEKCJA 2 (wt, 10.11.2015, 20:00) – Nie patrzę na innych – robię swoją „spekułę”.

 • Jak wykonać 10 sensowych transakcji w ciągu dnia?
 • Umiejętność kontrolowania sytuacji za pomocą zleceń oczekujących.
 • Case study: Aktywne prowadzenie i monitorowanie kilku trejdów jednocześnie na różnych parach walutowych.

LEKCJA 3 (wt, 17.11.2015, 20:00) – Co wpływa na Twój ostateczny wynik w pierwszych dwóch tygodniach zmagań?

 • Ilość wykonywanych pozycji. Czy zawsze więcej znaczy lepiej? Metoda „złotego strzału”.
 • Skuteczność systemu. Jakie parametry techniczne dobrać?
 • Skuteczność tradera vs. skuteczność systemu – dlaczego w praktyce tak bardzo to się różni?
 • Wielkość depozytu oraz względnie bezpieczne korzystanie z dźwigni finansowej.
 • Zachowanie rynku w danym okresie – dlaczego inni zarabiają a ja stoję w miejscu?
 • Case study: Jak rozegrać setupy, których nie widzi większość uczestników konkursu – podejście kontrariańskie.

LEKCJA 4 (wt, 24.11.2015, 20:00) – Nie potrafisz piramidować zyskownych pozycji? – zapewne nie wygrasz!

 • Wejście do pierwszej dziesiątki – sukces czy duża presja psychiczna?
 • Seria najlepszych transakcji, czyli przyrost depozytu o kilkadziesiąt procent w ciągu kilku dni.
 • Case study: Odpowiedni timing do zawarcia kolejnej transakcji. Dwa stałe i sprawdzone motywy występujące najczęściej w ujęciu jednosesyjnym.

FTOK Advanced w listopadzie 2015

 CO JESZCZE OTRZYMUJESZ W PAKIECIE?

FTOK Advanced w listopadzie 2015Strategia Europejska

Poznasz handel w godzinach sesji europejskiej i zobaczysz powtarzający się schemat, który jest odpowiedni dla tradingu w godzinach porannych.

Strategię Amerykańska

Jeżeli preferujesz handel popołudniowy, Strategia Amerykańska jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zobaczysz jakim schematem podążać i jakie elementy połączyć, by handel był efektywny.

Strategia MTFS

Bez względu na to ile czasu poświęcasz na tradingu, Strategia MTFS to coś, co musisz znać, by optymalizować swoje wejścia i zwiększyć ich skuteczność. To wielowymiarowe podejście jest absolutną podstawą praktycznie każdego trading planu.

Dziennik transakcyjny Fibonacci Team

Dzięki temu dziennikowi, zachowasz swoje transakcje wraz z odpowiednim komentarzem i wnioskami. Dziennik to jeden z najważniejszych elementów, szczególnie na etapie rozwijania i doskonalenia swojego handlu.

Dostęp do prezentacji i video

Nawet jeżeli z ważnych przyczyn nie będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniu webinarowym na żywo, nic się nie dzieje! Nagrania wszystkich warsztatów wraz z prezentacjami będą czekały na Ciebie do odtworzenia w dowolnym momencie i bez ograniczeń.

Gotowe szablony template z analizą

Każde nasze spotkanie kończy się bieżącą analizą rynku. Abyś mógł właściwie wykorzystać i uzupełnić ją o swój pogląd rynkowy, po każdym spotkaniu webinarowym otrzymasz pliki tpl z analizami, które możesz wgrać prosto na swoją platformę!

Uprzywilejowany dostęp do wykresów na żywo

Jako członek naszej zamkniętej grupy Traderów, w każdym miesiącu, gdy uczestniczysz w naszych spotkaniach, otrzymujesz członkowski bon rabatowy 50% na dostęp do narzędzia Watch My Chart, które pozwoli Ci na obserwację naszych wykresów z analizami i komentarzami na żywo, każdego dnia na ryku!.

FTOK Advanced w listopadzie 2015

 

ZOBACZ CO O GRUPIE FTOKA MÓWIĄ UCZESTNICY!
(kliknij by zobaczyć więcej)

FTOK Advanced w listopadzie 2015

FTOK Advanced w listopadzie 2015

Cena za 4 spotkania listopadowe: 346 zł brutto

Byłeś już w grupie FTOK Advanced? – Cena dla Ciebie to 311 zł brutto!
Kod rabatowy przypisany jest do maila, z którego korzystałeś:
2015li10rpfts

Liczba miejsc w pokoju webinarowym grupy zaawansowanej ograniczona ze względów organizacyjnych.