Fibonacci

„Nie zyskowne, lecz stratne transakcje określają
jak dobrym traderem jesteś.”

.

FTOK Advanced w sierpniu 2016

TO JUŻ OSTATNIE SPOTKANIE CYKLU FTOKA!
DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE Z NAMI!

Ważna wiadomość dla wszystkich traderów, którzy byli z nami przez ostatnie 3 lata! Nadszedł czas, kiedy po raz ostatni spotykamy się w gronie grupy FTOKA, by wspólnie w tej formie pracować i doskonalić się w tradingu.

Przeprowadziliśmy 150 spotkań, na naszych zajęciach gościliśmy w sumie 400 traderów, byliśmy razem nieprzerwanie przez ponad 3 lata! Poruszyliśmy wiele ważnych w tradingu zagadnień, rozmawialiśmy o strategiach, stylach, podejściach, technikach. Omawialiśmy najlepsze setupy, zdradzaliśmy nasze sposoby, pokazywaliśmy własny trading, wspólnie analizowaliśmy handel uczestników. Przekazując wiedzę, sami się uczyliśmy. Uczyliśmy się do każdego tradera, który był z nami, dzielił się swoją opinią, przedstawiał swoje transakcje, zadawał pytania, opowiadał o problemach… Był to dla nas wyjątkowy czas.

Nadszedł jednak moment pożegnania. W sierpniu ostatni już raz spotykamy się w grupie FTOKA. Jak zwykle przygotowaliśmy bardzo praktyczne tematy, które pokazują realny trading i rozwiązują realne dylematy codziennego handlu. Zapraszamy serdecznie każdego tradera, który chce więcej od samego siebie, który dba o nieustanne poszerzanie swojego poglądu na rynek i który dąży do systematycznej skuteczności. Bo prawdziwy to nie jednorazowy sukces, lecz powtarzalne i systematyczne wyniki w długim okresie.

TEMAT MIESIĄCA W SIERPNIU

W jakich momentach i dlaczego Teoria Fal Elliott’a nie działa?

Czy zawsze należy bezgranicznie ufać Teorii Fal Elliott’a? Naprawdę tak myślisz? Pamiętaj, że synonimem Teorii Fal jest subiektywizm oraz własna ocena analityka, który stosuje tę metodologię. Czy zatem Teoria Fal nie działa? Absolutnie nie w tym rzecz! – na rynku działa wszystko i nic, ale do rzeczy…

Pamiętam sytuacje, w których rynek na 10 rozgrywanych setupów harmonicznych dawał mi stratę średnio 2-3 razy. Momenty te były bardzo dobrze widoczne na moim rachunku, gdzie krzywa kapitału nienaturalnie zjeżdżała w dół. Na samym początku akceptowałem to, gdyż uważałem, że to naturalna cykliczność rynku, a straty przecież przydarzają się każdemu…

Nie rozumiałem wtedy jeszcze tego, że sama Teoria Fal, bez narzędzi Fibonacciego, mało dla mnie znaczy. Rozwiązanie mojego problemu polegało na wdrożeniu w życiu czterech stosunkowo prostych kroków, które przedstawię Ci w przedstawionej niżej kolejności.

 


PLAN ZAJĘĆ W SIERPNIU

LEKCJA 1 (wt, 9.08.2016, 20:00) – Struktura sesyjna – rozwiązanie uniwersalne dla daytraderów

 • Perspektywa rynkowa w skali H1 – mit czy wyznacznik trendu dla daytraderów?
 • Który dzień tygodnia jest najlepszy do handlu?
 • Case study: Dlaczego tydzień na rynku dzielimy na dwa okna czasowe.

LEKCJA 2 (wt, 16.08.2016, 20:00) – Koncepcyjny zarys fal w metodologii Fibonacciego

 • Analiza fal wydłużonych – dwa modele rozegrania.
 • Czy wielkość korekty ma znaczenie?
 • Case study: Jak odczytać informacje z wykresu na temat siły rynku danego dnia (podejście mechaniczne).

LEKCJA 3 (wt, 23.08.2016, 20:00) –  Łączona analiza ceny i czasu w tradingu harmonicznym

 • Szczególny przypadek korekty w trendzie bocznym.
 • Podwójna symetria w tradingu jednosesyjnym.
 • Case study: Konsolidacja w trendzie horyzontalnym – szczególny przypadek z uwzględnieniem dwóch sprawdzonych setupów do precyzyjnego zajęcia pozycji.

LEKCJA 4 (wt, 30.08.2016, 20:00) – Kiedy Teoria Fal Elliott’a nie działa?

 • Sytuacje w których czekamy z boku – nie zawieramy transakcji.
 • Szczególny przypadek formacji harmonicznych XABCD – nienaturalnie wydłużona fala „CD”.
 • Case study: Zależności techniczne, za pomocą których zagrasz przeciwnie do Teorii Elliott’a.

 

UWAGA: ZWIĘKSZAMY SKUTECZNOŚĆ NAUKI…

Na koniec miesiąca w grupie FTOKA przeprowadzamy testy sprawdzające wiedzę. To jak wiele wyciągniesz z tych zajęć zależy w ogromnej mierze od Ciebie! Od nas dostajesz gotowe rozwiązania, przerobione na własnej skórze sytuacje, porażki, błędy i pytania, na które znaleźliśmy odpowiedź i które pozwoliły nam osiągnąć systematykę w tradingu. Zajęcia te są TYLKO dla traderów, którzy są gotowi do podjęcia wysiłku doskonalenia się, chcą poświęcić czas na naukę i wyciąganie wniosków, ponieważ jest to jedyna słuszna droga do sukcesu rynkowego.

Test końcowy będzie dla Ciebie odpowiedzią na pytanie, ile wyniosłeś, co jeszcze powinieneś powtórzyć i w jakim kierunku pójść. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto w pełni świadomie będzie uczestniczył w zajęciach, zaliczy go bez problemów:)FTOK Advanced w sierpniu 2016

KAŻDY TRADER FTOKA W SIERPNIU OTRZYMUJE W PREZENCIE DODATKOWO:

> Miesięczny dostęp do wykresów na żywo Watch My Chart

> Miesięczny dostęp do pokoju z newsami FxRoom

FTOK Advanced w sierpniu 2016FTOK Advanced w sierpniu 2016


 

ZOBACZ CO O GRUPIE FTOKA MÓWIĄ UCZESTNICY!
(kliknij by zobaczyć więcej)

FTOK Advanced w sierpniu 2016

FTOK Advanced w sierpniu 2016

Zanim dołączysz do grupy FTOKA, chcemy tylko uprzedzić Cię, że nie jest to grupa, w której spędzisz czas nie robiąc nic i licząc, że pipsy spadną Ci z nieba. Szukamy ludzi ambitnych i poważnie traktujących trading. Będziemy zwracać szczególną uwagę na zaangażowanie traderów, z którymi się spotykamy podczas tych meetingów webinarowych. Zrozum, że poświęcamy swój czas, który możemy równie dobrze spędzić na rynku. Lubimy jednak spotkania z traderami i chętnie dzielimy się wiedzą, ponieważ wiemy, że samodzielna praca z rynkiem jest trudna i żmudna. 

Jeśli więc spełniasz powyższe warunki i jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i poważnego podejścia do pracy z rynkiem, zapraszamy serdecznie.
.

Cena za 4 spotkania w sierpniu wraz z materiałami dodatkowymi to jedynie 346 zł brutto.

Byłeś już w grupie FTOK Advanced? – Cena dla Ciebie to 311 zł brutto!

Kod zniżkowy przypisany do Twojego maila

2016kw60rfts7

Liczba miejsc w pokoju webinarowym grupy zaawansowanej ograniczona ze względów organizacyjnych.