Fibonacci

top

„Dlaczego Analiza Techniczna działa na kryptowalutach?”

.

KRYPTOTRADING

KRYPTOTRADING – współczesne podejście do kryptowalut

Profesjonalna Analiza Techniczna Kryptowalut

 

Interesujesz się Bitcoinem? A może chcesz się również nauczyć analizować inne kryptowaluty? Jeszcze kilka lat temu bardzo sceptycznie podchodziliśmy do tematu tradingu na krypto, jednak nasze wieloletnie badania i analizy wykazały pewne powtarzające się prawidłowości, które jesteśmy w stanie zaobserwować i opisać za pomocą odpowiednich narzędzi wynikających z Analizy Technicznej!

Po czasie stanowczo stwierdzamy: opłacało się! Od prawie trzech lat wnikliwie analizujemy kilkanaście najpopularniejszych kryptowalut i jak się okazuje techniki, które wykorzystujemy w ich analizie są skuteczne!

 • Chcesz zdywersyfikować swój portfel?
 • Szukasz sprawdzonych metod za pomocą których możesz analizować Bitcoina?
 • Zamierzasz zająć się tradingiem?

                        


Ten OTWARTY WEBINAR jest właśnie dla Ciebie!

KRYPTOTRADING

 

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

 • Precyzji wejścia w transakcję, prowadzenia pozycji oraz dwóch podejść zarządzania ryzykiem.
 • Budowania dodatkowej przewagi na rynku poprzez identyfikację kluczowych potwierdzeń.
 • Metodologii wyznaczania targetów cenowych- gdzie zamknąć zyskowną transakcję?
 • BONUS: 3 praktyczne strategie (PDF + video).

 

CELEM SPOTKAŃ JEST POZNANIE KOMPLEKSOWEJ METODOLOGII HANDLU NA KRYPTOWALUTACH:

 • Praktyczne zastosowanie w realnym tradingu prezentowanych technik.
 • Prawidłowe spojrzenie na rynek (układy typu impuls – korekta).
 • Szczegółowo omówione sposoby filtrowania układów oraz sprawdzonych formacji.
 • 4 rodzaje potwierdzeń wejścia w pozycje (budowanie dodatkowej przewagi nad innymi uczestnikami rynku).
 • Szczegółowe omówienie narzędzi za pomocą których szacujemy ryzyko oraz określamy potencjalny target cenowy.

Należy jasno powiedzieć jak jest naprawdę: skuteczność tych formacji  przekracza nawet 70%!


 • Pokażę Ci jak wygląda realny trading na kryptowalutach,
 • Nauczę Cię jak poprawnie analizować wykres Bitcoina wykorzystując przy tym tylko jedno proste narzędzie,
 • Zrozumiesz dlaczego to na spadkach Bitcoina możesz zyskać najwięcej,
 • Dowiesz się jak w bezpieczny sposób korzystać z dźwigni finansowej,
 • Zobaczysz prosty układ techniczny, który będziesz mógł zastosować w swoim tradingu.

KRYPTOTRADING

Odbierz dostęp do CryptoRoom’u!
najważniejsze informacje ze świata kryptowalut w jednym miejscu
(5 dni w tygodniu!)

 

 • Monitoring LIVE
  Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami napływającymi ze świata kryptowalut dzięki naszym alertom! Monitorujemy równolegle wiele kanałów, dzięki czemu otrzymujemy najważniejsze newsy z pierwszej ręki! Bądź w centrum wydarzeń.
 • Analiza Techniczna
  Uzyskaj dostęp do profesjonalnej platformy analitycznej, dzięki czemu będziesz w stanie wykonać profesjonalną Analizę Techniczną wybranych kryptowalut.
 • Dziennik profesjonalnego Kryptotradera
  Poznaj tajemnice decyzyjne zawodowych Traderów., którzy aktywnie handlują na kryptowalutach od kilku lat. Analizuj przesłanki wejścia w transakcje i ucz się na bazie naszych sukcesów i błędów, by skrócić czas swojej nauki.
 • Strefa video
  Przegapiłeś ważny webinar lub chcesz ugruntować wiedzę? W dziale video masz dostęp do wszystkich ostatnich spotkań online. Odtwarzaj je w dowolnym miejscu i momencie.
 • Strategie
  Potrzebujesz gotowych strategii, dzięki którym poznasz sprawdzone układy i formacje, które działają na rynku kryptowalut? Zwiększ swoją przewagę na rynku!
 • Kalendarz kryptowalutowy
  Nasz kalendarz zawiera najważniejsze wydarzenia ze świata kryptowalut, dzięki któremu już nigdy nie przegapisz istotnych informacji.

KRYPTOTRADING

RYZYKO

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. Od 74% do 89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u brokerów. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Administratorem Twoich danych osobowych jest FK Capital sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

Prezentowane w niniejszym artykule informacje nie stanowią oferty świadczenia jakichkolwiek usług w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Materiał prezentowany podczas szkolenia w trakcie webinarium nie stanowi pełnego opracowania omawianych w nim zagadnień – ma wyłącznie charakter edukacyjny i nie stanowi w szczególności rekomendacji inwestycyjnych, analiz inwestycyjnych czy analiz finansowych ani nie może być traktowany jako usługa doradztwa inwestycyjnego lub innego typu doradztwa. FK Capital sp. z o.o. nie oferuje usług doradztwa inwestycyjnego. Materiał i informacje w nim przedstawione nie mogą być podstawą podejmowania działań inwestycyjnych przez jakiekolwiek osoby. Przedstawiany na szkoleniu materiał może nie uwzględniać wymogów określonych przez ustawę o obrocie instrumentami finansowymi, prawo bankowe lub inne obowiązujące przepisy prawa i stanowi wyłącznie informacje o sposobie działania autora materiału, a wszelkie zawarte w nim opinie są wyłącznie opiniami autora. Osoba korzystająca z materiału winna podjąć inne, nieprzedstawione w materiale kroki i działania w celu oceny i zasadności prowadzonej inwestycji. 

FK Capital sp. z o.o., autor materiałów ani osoby prezentujące materiał nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki, w tym szkody, spowodowane działaniami podjętymi w oparciu o materiał i przedstawione w nim informacje lub opinie. Każda inwestycja obarczona jest ryzykiem – wszelkie działania inwestycyjne wiążą się z możliwością utraty części lub całości posiadanego kapitału przez inwestującego, lub poniesieniem straty przewyższającej wartość wpłaconego kapitału. 

FK Capital sp. z o.o. zaleca powstrzymanie się od inwestycji na rynku Forex, w przypadku nieposiadania wystarczającej wiedzy na temat istoty i zasad funkcjonowania tego rynku, a w szczególności braku zrozumienia ryzyka, jakie jest związanie z inwestowaniem w instrumenty pochodne.