Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?

Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?

Okazja by się poznać
w realu

Trader z definicji jest indywidualistą. Samodzielnie analizuje wykresy, handluje i podejmuje decyzje. Aby zachować zdrową równowagę niezbędna jest systematyczna integracja z resztą społeczeństwa. Najlepiej z tą częścią, która rozumie najlepiej – czyli pozostałymi traderami!:)

Luźne rozmowy o życiu i tradingu

Szukając bratniej duszy kierujemy się do wszystkich, którzy dzielą naszą pasję do tradingu. Mamy przecież styczność z tymi samymi sytuacjami na rynku, targają nami podobne emocje. A jak radzimy sobie z życiem poza platformą? Z pewnością tematów do rozmów nie braknie!

Szansa aby
zobaczyć więcej

Niestandardowe postępowanie (dla tradera to często wyjście z domu;), prowadzi do niestandardowych doświadczeń. Tym razem może to być dostęp do czegoś, z czym nikt się wcześniej nie zetknął. Ale uczestnicy naszego zlotu z pewnością będą mieli okazję i przywilej pierwszeństwa…

Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?

Aby do reszty nie zwariować przed wykresami, zapraszamy na kolejny zjazd Traderów w Częstochowie, który odbędzie się już w najbliższy piątek, 2.10.2015 o godzinie 18:00. Na spotkaniu obecni będą traderzy z grupy Fibonacci Team oraz wszyscy, którzy na co dzień z pasją oddają się tradingowi oraz doskonaleniu w pracy z rynkiem. Po raz kolejny będziemy mieli okazję wspólnie podyskutować o handlu, o życiu, o jedzeniu i każdym dowolnym temacie jaki będziemy chcieli poruszyć.

.

Spotkania traderów w realu to idealna okazja, by osobiście porozmawiać z innymi pasjonatami rynku, wypytać o więcej, dowiedzieć się więcej, powiedzieć więcej
i wspólnie się zresetować:)

Nie zabraknie również niespodzianki dla wszystkich, którzy pojawią się na spotkaniu w piątek. Będziecie pierwszymi, którzy będą mieli okazję wypróbować najnowsze narzędzie stworzone przez Fibonacci TeamJak już pewnie zauważyliście, traderzy w naszej grupie to typowi eksplorerzy i konstruktorzy. Mają bzika na punkcie usprawniania i optymalizacji handlu. Ponieważ jednak nikt z nas nie posługuje się automatami (wyznajemy handel aktywny), wciąż szukamy narzędzi, które zwiększą naszą precyzję i szybkość, usprawnią komunikację między nami, dostarczą więcej potrzebnych informacji, a docelowo – zwiększą zyski. Właśnie z tej potrzeby rodzą się nowe narzędzia, które wykorzystujemy w naszej pracy. Co tym razem stworzyliśmy?

Tajniki Laboratorium Fibonacci Team – po godzinach zawsze odkryjesz więcej!

Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?Pamiętacie genezę powstania Watch My Chart? Była to platforma do sprawnej komunikacji między członkami naszej grupy, pomagała nam szybko dzielić się ważnymi informacjami z wykresu, by jeszcze szybciej podejmować strategiczne decyzje. Sukces tego narzędzia oraz jego innowacyjność skłoniły nas do wypuszczenia go dalej. Nie spodziewaliśmy się tak gorącego przyjęcia. Okazuje się, że nie tylko my Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?potrzebujemy tego rodzaju komunikacji!

Podobnie jest tym razem. Stworzyliśmy coś, co służy nam obecnie wewnątrz grupy. Narzędzie to daje nam więcej możliwości komunikacji, poszerza naszą wiedzę i pozwala dzielić się spostrzeżeniami w zespole. Jest to nowy wymiar analizy, który doskonale uzupełnia dotychczasowe narzędzia. Ponieważ pomysł jest tak dobry i pomocny nam, ponownie wypuszczamy go na światło dzienne. Dodaliśmy więcej usprawnień, by był jeszcze lepszy i bardziej przystępny dla każdego tradera. I teraz to Wy macie możliwość go przetestować – jako pierwsi!

Jaki lokal „zwiedzamy” tym razem?

Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?Piątkowe spotkania pasjonatów rynku i „zwiedzanie” lokali w Częstochowie to już powoli nasza traderska tradycja. Aby jeszcze urozmaicić nasze zjazdy, w każdym miesiącu widzimy się w innym miejscu. Tym razem nasz zlot odbędzie się w stosunkowo nowym obiekcie. Ponadto połowa lokalu w ten piątek należy do nas Traderzy!:) Poniżej znajduje się dokładny adres oraz mapka dojazdu na miejsce naszego spotkania.

Czekamy na Was w piątek od 18:00!

GOURMET DEL CORSO
Nowoczesna restauracja europejska
Al. NMP 59, Częstochowa