Indywidualne

Indywidualne

KURS INDYWIDUALNY ONLINE – CZĘŚĆ PODSTAWOWA

Bezpośredni kontakt z Traderem prowadzącym, wygodna forma prowadzenia spotkania, indywidualne podejście uwzględniające czas potrzebny na przyswojenie materiału.

W tym wydaniu proponujemy zdefiniowany zakres tematyczny podzielony na cztery obszerne lekcje uzupełnione konsultacjami online, niezbędnymi dla prawidłowego opanowania przekazanego materiału. Aby właściwie wykorzystać przekazaną wiedzę, niezbędne będzie również Twoje zaangażowanie.

Prace domowe oraz praktyka przy wykresach to nieodłączny element współpracy z nami. Jeśli jesteś gotowy na aktywne budowanie własnego doświadczenia, chętnie przeprowadzimy Cię przez pierwszą część rynkowego samodoskonalenia.

Indywidualne

WIĘCEJ…


Indywidualne

KURS INDYWIDUALNY ONLINE – CZĘŚĆ ZAAWANSOWANA

To kolejny etap po kursie podstawowym, prezentujący bogaty zakres tematyczny oraz nowe narzędzia pozwalające stworzyć pełnowartościowy warsztat pracy Tradera.

Cztery panele kursu prowadzą Uczestnika przez zaawansowane narzędzia prezentując ich unikalne zastosowanie. Jego wyjątkowy charakter wynika z synergii odpowiednich technik oraz ich specyficznego zastosowania.

Podczas tego kursu spojrzysz na wykres z nieco innej perspektywy, musisz być jednak przygotowany na dużą dawkę pracy z wykresem. Praktyka to absolutny numer jeden w tym zawodzie!

Indywidualne

WIĘCEJ…


Moim celem jest nauczenie Ciebie tradingu, dlatego pracujemy razem tak długo aż wszystko opanujesz!

Dostaniesz komplet materiałów do samodzielnej nauki aby wszystko jeszcze lepiej utrwalić. Otrzymasz od nas gotowy Trading Plan. Pokażemy Ci jak w praktyce zastosować skuteczne techniki i narzędzia. Wspólnie będziemy omawiać Twoje transakcje i wyciągać wnioski abyś z każdym kolejnym dniem stawał się jeszcze lepszym Traderem.

Wpisać Cię na listę uczestników?
Zadzwoń do mnie na +48 604 075 958