Partnerzy

Partnerzy

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest jednym z wiodących europejskich brokerów CFD oraz największym polskim brokerem notowanym na GPW. XTB zapewnia inwestorom dostęp do ponad 3000 instrumentów pochodnych na waluty, indeksy, akcje, surowce, obligacje i ETFy.

Od ponad 10 lat edukuje inwestorów wydając książki, prowadząc szkolenia online oraz seminaria. XTB jest również firmą, która rozwija własne technologie i systemy transakcyjne, z których korzystają firmy na całym świecie. Spółka w 2016 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako podmiot działający na polskim rynku jest regulowany przez Komisję Nadzoru Finansowego.

PartnerzyPartnerzy

Firma Axi, założona w 2007 roku, rozwinęła się z dwuosobowego startupu do wiodącej w branży firmy tradingu online, której zaufało ponad 60 tysięcy klientów. Po ponad dziesięciu latach działalności firma stała się bardzo szanowaną globalną marką, z zespołem ponad 200 osób prowadzących działalność w Azji Południowo-Wschodniej, Chinach, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Południowej.

Wykorzystując szeroki zasięg geograficzny, AxiCorp obsługuje ponad 60 000+ aktywnych rachunków handlowych prowadzonych przez klientów w ponad 100 krajach i rocznych obrotach w wysokości 2,58 biliona AUD.

Partnerzy

Partnerzy 

Instytut Badań i Analiz Finansowych jest jednostką naukowo-badawczą mającą na celu rozwój i propagowanie wiedzy finansowej oraz jej transfer do praktyki biznesowej. Zakres działania Instytutu obejmuje m.in. prowadzenie badań naukowych w dziedzinie szeroko rozumianych finansów i publikowanie ich wyników w kraju i za granicą, stymulowanie wymiany poglądów, opinii i myśli w tej dziedzinie poprzez organizowanie kongresów, konferencji, sympozjów i seminariów naukowych, podejmowanie inicjatyw edukacyjnych mających na celu podnoszenie wiedzy na temat zjawisk i zagadnień finansowych, w tym m.in. organizowanie szkoleń, warsztatów, studiów podyplomowych, wykładów otwartych itp., projektowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowych usprawniających zarządzanie finansami przedsiębiorstw, a także doradztwo finansowe na rzecz organizacji i podmiotów różnego rodzaju. Pracownicy Instytutu posiadają specjalistyczną wiedzę i wysokie kwalifikacje, potwierdzone uzyskanymi stopniami i tytułami naukowymi, oraz duże doświadczenie praktyczne, w tym m.in. w realizacji projektów na styku nauki i biznesu.

Przedmiotowy zakres działania:

  • Finanse publiczne
  • Finanse samorządu terytorialnego
  • Finanse przedsiębiorstw
  • Rynki finansowe
  • Bankowość

Partnerzy

Partnerzy

 

Inteligencja Finansowa to projekt, którego celem jest przybliżenie studentom możliwości efektywnego zarządzania kapitałem oraz sposobów jego pomnażania. To dawka wiedzy dla przyszłych inwestorów zainteresowanych tematyką finansów, zakładania własnego biznesu, strategii biznesowych czy zarządzania.

Tematy prelekcji sięgają inwestycji, nieruchomości, giełdy, kryptowalut, tradingu, rynków finansowych oraz zarządzania kapitałem.

Partnerzy

..

Partnerzy


Księgarnia Maklerska.pl działa w Internecie od 2006 roku. W swojej ofercie posiada ponad 800 książek o spekulacji, inwestowaniu oraz rozwoju osobistym.

Stale współpracuje z polskimi i zagranicznymi wydawcami. Największa, specjalistyczna księgarnia z publikacjami o rynku finansowym i inwestycjach w Polsce. 

Partnerzy
Partnerzy


Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
 (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC.

Stowarzyszenie zrzesza obecnie ponad 13 000 członków, liczba ta ciągle rośnie z racji nieprzerwanego zapotrzebowania inwestorów na wszechstronne wsparcie w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym.

..