Pierwsza Symulacja Live Tradingu – poznajemy rynki od podszewki!

Poczuj się jak w „realu”

Pierwsza Symulacja Live Tradingu  poznajemy rynki od podszewki!W odpowiedzi na liczne zapytania postanowiliśmy zaprezentować zupełnie nową formę spotkań online. Cykliczne webinary, które wprowadzą uczestników w nasz trading prezentując „od podszewki” składowe naszego warsztatu pracy podczas symulacji rzeczywistego rynku.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak „śledzimy” rynek każdego dnia…
Jeżeli chcesz uczestniczyć w analizach „świeca po świecy”…
Jeżeli chcesz poznać techniczną charakterystykę znaczących par walutowych…
Jeżeli chcesz spędzić kilka godzin przy wykresach z doświadczonym Traderem….

TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE!

 

 Podczas tych spotkań wcielisz się w rolę Tradera, który siedzi obok nas, razem z nami śledząc zachowanie ceny…

W trakcie spotkania wspólnie kreślić będziemy możliwe scenariusze rynkowe, dokonywać mierzeń, szukać okazji inwestycyjnych, badając rynek na kilku interwałach czasowych równocześnie… nie widząc prawej stronie wykresu! Przedstawimy charakterystyczne zachowania i „kaprysy” głównych par walutowych. Ponieważ każdy instrument posiada swoją własną specyfikę, w każdym kolejnym  miesiącu skoncentrujemy się na innym walorze.

 • Spotkania raz w miesiącu (sobota),
 • Co miesiąc nowa para walutowa,
 • Symulacja Live Tradingu z wykorzystaniem nowej technologii, pozwalającej na obserwację procesu kształtowania każdej pojedynczej świecy!

Analizuj z nami wybrane rynki krok po kroku, sprawdź jak reagujemy, kiedy otwieramy transakcje i jak uzyskujemy wysokie wyniki w naszym codziennym tradingu!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób osiągamy ponadprzeciętną skuteczność – zapraszamy już w najbliższą sobotę 30 listopada 2013 na pierwszy webinar z cyklu! Sprawdź nasze wyniki za ostatni okres i ucz się od praktyków…

Pierwsza Symulacja Live Tradingu  poznajemy rynki od podszewki!

A Ty jakiej skuteczności oczekujesz w swoim tradingu?

Pierwsza Symulacja Live Tradingu  poznajemy rynki od podszewki!

Po raz pierwszy pokażemy dokładne odzwierciedlenie dynamiki ceny.

Wiele razy pokazywaliśmy czym jest „markowanie ceny”, jednak dopiero teraz zaprezentujemy dokładne wytyczne, pokażemy czym jest siła ruchu i w jaki sposób ją identyfikować. Postaramy się zdefiniować stałe pomocne nam układy świecowe, służące jako filtr do zajmowania pozycji. Dzięki wprowadzonej na tych spotkaniach nowej technologii poznasz jaką rolę odgrywa dynamika w naszym tradingu. Jak reagujemy, jakie decyzje podejmujemy, w jaki sposób kształtuje ona nasze postrzeganie rynku. Zobacz jak rysuje się wykres punkt po punkcie!

Pierwsza Symulacja Live Tradingu  poznajemy rynki od podszewki!

Projekt cykliczny

Wiemy jak ważna jest specjalizacja w tradingu, dlatego postanowiliśmy, iż projekt Symulacji Live Tradingu będzie przedsięwzięciem cyklicznym. W każdym kolejnym miesiącu skoncentrujemy się na innej parze walutowej. Pozwoli to uczestnikom naszych spotkań poznać wszystkie najważniejsze instrumenty dostępne na rynku Forex. Poznaj z nami najważniejsze pary walutowe! Gotowe rozwiązania skracają czas poszukiwań oraz umożliwiają wprowadzenie nowo poznanej wiedzy bezpośrednio po szkoleniu.

W tym miesiącu badamy techniczną charakterystykę GBPUSD!

..

Czego oczekiwać?

 • Kompletnej analizy danej pary walutowej z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi Fibonacciego – w tym miesiącu GBPUSD.
 • Odpowiedniej identyfikacji struktur korekcyjnych na rynku.
 • Uzasadnienia dla budowy alternatywnych scenariuszy rynkowych.
 • Reakcji na zanegowany sygnał (układ/formację) – czyli jak zmienić swoje myślenie gdy rynek neguje nasz scenariusz?
 • Gotowych rozwiązań, które można od razu zaimplementować w swoim Trading Planie.
 • Precyzji wejścia, czyli jak wejść w rynek z cofką 10 pipsów?
 • Aktywnej wizualizacji ruchu ceny i kształtowania się każdej pojedynczej świecy! (NOWOŚĆ)

..

Co otrzymują Uczestnicy?

 1. Aż 4 godziny spotkania, podczas którego dokonamy symulacji live tradingu poznając „od podszewki” techniczną charakterystykę pary   GBPUSD.
 2. Dostęp do nagrania video po zakończonym webinarze.
 3. Możliwość e-mailowych konsultacji z Trenerem po zakończonym spotkaniu.
 4. BONUS 1: Jednotygodniowy dostęp do zaawansowanych konsultacji webinarowych FTOK Advanced (spotkanie w pierwszym tygodniu stycznia) + prezentacja + nagranie VIDEO po webinarze.
 5. BONUS 2: Spotkanie uzupełniające online (wyłącznie dla uczestników webinara), podczas którego zaprezentujemy nasze najciekawsze pozycje i najbardziej powtarzalne układy minionego roku. Dowiesz się na czym zarobiliśmy najwięcej i jakich sytuacji będziemy unikać w przyszłości. A wszystko to oparte na aktywnej symulacji która unaoczni moment zawierania transakcji, prowadzenie pozycji  oraz jej zamknięcie. Będzie to niezależny i zamknięty webinar, w którym dokonamy podsumowania naszego tradingu z ostatnich  dwunastu miesięcy.

..

Szczegóły pierwszego spotkania

Pierwszy webinar z cyklu odbędzie się już w najbliższą sobotę:

30 listopada 2013, o godzinie 10:00.

Spotkanie potrwa około 4 godziny. Cena za uczestnictwo w Symulacji Live Tradingu (z uwzględnieniem wszystkich elementów wskazanych w punkcie „Co otrzymują uczestnicy”) wynosi 564 PLN BRUTTO (458,54 PLN netto + 23% Vat).

ZNIŻKA! Każdy uczestnik listopadowych konsultacji FTOK Advanced otrzymuje 10% zniżki na ten webinar (cena brutto po zniżce: 507,60 PLN)

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: kontakt@fiboteamschool.pl