Spotkanie Traderów w Częstochowie!

Spotkanie Traderów w Częstochowie!Idea jak zwykle zrodziła się przypadkowo. W ostatnim czasie dostaliśmy sporo pytań oraz propozycji ze strony Traderów (wielkie dzięki!) na temat przeprowadzenia wspólnego spotkania na żywo. Spotkania – nie szkolenia! Bardzo się cieszymy, że nasza inicjatywa „W realu z FiboTeam” przyjęła się w naszym kraju, przez co postanowiliśmy pójść o krok dalej i rozpocząć cykliczne spotkania wieczorne z Traderami, które odbywać się będą w Częstochowie.

Jeśli masz wolny wieczór piątkowy i chcesz w luźnej atmosferze porozmawiać z innymi Traderami, a także sprawdzić jaki był techniczny motyw przewodni ostatniego tygodnia, to ten event jest właśnie dla Ciebie.Spotkanie Traderów w Częstochowie!

 

Podczas spotkania:

  •  Luźne rozmowy o rynku,
  • Okazja by poznać „na żywo” innych Traderów, zespół FiboTeam oraz sympatyków technik Fibonacciego.
  • Przedstawienie motywu, który najwięcej dał nam zarobić w pierwszej połowie kwietnia.

Dodatkowo:

  • Na hasło „Fibonacci” otrzymujesz zniżkę 15% na wszystkie dania z Menu,
  • Dowiesz się w jaki sposób i na jakich płaszczyznach można współpracować z naszym zespołem.

 

Spotkanie Traderów w Częstochowie!

Dlaczego się spotykamy?

Nie samym handlem człowiek żyje! Uważamy, że wspólne luźne rozmowy „w realu” są bardzo potrzebne. Trader z definicji jest indywidualistą. Samodzielnie analizuje wykresy, spędza czas, podejmuje decyzje.

Jednak po kilku latach zdajemy sobie sprawę, że takie „odizolowanie” nie jest do końca dobre, zaczynamy szukać bratniej duszy. Łączy nas wspólna pasja, mamy styczność z tymi samymi sytuacjami na rynku, targają nami podobne emocje. Kto lepiej zrozumie Tradera niż… drugi Trader? 

Przygotuj dwa pytania, które będziesz chciał zadać Traderom z naszego zespołu. Pamiętaj – Najlepsze rozmowy są w kuluarach – „twarzą w twarz”!

Spotkanie Traderów w Częstochowie!

Gdzie i kiedy?

Piątek, 24.04.2015, godzina 18:00

Restauracja „Astoria”
Ul. Krakowska 45
Częstochowa

SPOTKANIE OTWARTE DLA WSZYSTKICH TRADERÓW – ZAPRASZAMY!