Poznajemy rynki od podszewki – „Aussie” w akcji

Druga Symulacja Live Tradingu, czyli charakterystyka AUDUSD

Poznajemy rynki od podszewki  Aussie w akcji

Podczas pierwszej Symulacji Live Tradingu poznaliśmy charakterystykę pary GBPUSD. Tym razem zapraszamy na wspólne odkrywanie tajemnic „Aussie”, czyli… AUDUSD. Będzie to drugie spotkanie z cyklu, podczas którego, jak na żywym rynku, przeprowadzimy analizy, wskażemy ważne cechy dolara australijskiego oraz zaprezentujemy „od podszewki” składowe naszego warsztatu pracy. Jak analizujemy kurs w trakcie codziennego tradingu? Co jest dla nas ostateczną przesłanką otwarcia pozycji? Jakie elementy bierzemy pod uwagę, a jakie całkowicie ignorujemy w naszym handlu na parze AUDUSD?

Jeżeli chcesz zobaczyć jak „śledzimy” rynek każdego dnia…
Jeżeli chcesz uczestniczyć w analizach „świeca po świecy”…
Jeżeli chcesz poznać techniczną charakterystykę znaczących par walutowych…
Jeżeli chcesz spędzić kilka godzin przy wykresach z doświadczonym Traderem….

…TEN PROJEKT JEST DLA CIEBIE!

 

 Czym jest Symulacja Live Tradingu?

Podczas tych spotkań wcielisz się w rolę Tradera, który siedzi obok nas, razem z nami śledząc zachowanie ceny…

W trakcie spotkania wspólnie kreślić będziemy możliwe scenariusze rynkowe, dokonywać mierzeń, szukać okazji inwestycyjnych, badając rynek na kilku interwałach czasowych równocześnie… nie widząc prawej stronie wykresu! Przedstawimy charakterystyczne zachowania i „kaprysy” głównych par walutowych. Ponieważ każdy instrument posiada swoją własną specyfikę, w każdym kolejnym  miesiącu skoncentrujemy się na innym walorze.

 • Spotkania raz w miesiącu (sobota),
 • Co miesiąc nowa para walutowa,
 • Symulacja Live Tradingu z wykorzystaniem nowej technologii, pozwalającej na obserwację procesu kształtowania każdej pojedynczej świecy!

Analizuj z nami wybrane rynki krok po kroku, sprawdź jak reagujemy, kiedy otwieramy transakcje i jak uzyskujemy wysokie wyniki w naszym codziennym tradingu!

Poznajemy rynki od podszewki  Aussie w akcji

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym charakteryzuje się AUDUSD, w jaki sposób analizować ten specyficzny rynek, czego unikać oraz jak maksymalizować zyski na jednej z naszych najbardziej profitowych par 2013 roku, zapraszamy już w najbliższą sobotę 25 stycznia 2014 r.

Pokażemy dokładne odzwierciedlenie dynamiki ceny.

Symulacja Live Tradingu, to pierwszy cykl webinarów, na którym pokazujemy czym jest siła ruchu, w jaki sposób ją identyfikować i wykorzystywać. Definiujemy stałe pomocne nam układy świecowe, służące jako filtr do zajmowania pozycji. Dzięki wprowadzonej na tych spotkaniach nowej technologii poznasz jaką rolę odgrywa dynamika w naszym tradingu. Jak reagujemy, jakie decyzje podejmujemy, w jaki sposób kształtuje ona nasze postrzeganie rynku. Zobacz jak rysuje się wykres punkt po punkcie!

Poznajemy rynki od podszewki  Aussie w akcji

Projekt cykliczny

Wiemy jak ważna jest specjalizacja w tradingu, dlatego postanowiliśmy, iż projekt Symulacji Live Tradingu będzie przedsięwzięciem cyklicznym. W każdym kolejnym miesiącu koncentrujemy się na innej parze walutowej. Pozwoli to uczestnikom naszych spotkań poznać wszystkie najważniejsze instrumenty dostępne na rynku Forex.

Poznaj z nami najważniejsze pary walutowe! Gotowe rozwiązania skracają czas poszukiwań oraz umożliwiają wprowadzenie nowo poznanej wiedzy bezpośrednio po szkoleniu.

W tym miesiącu badamy techniczną charakterystykę AUDUSD!

..

Czego oczekiwać?

 • Kompletnej analizy danej pary walutowej z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi Fibonacciego – w tym miesiącu AUDUSD.
 • Odpowiedniej identyfikacji struktur korekcyjnych na rynku.
 • Uzasadnienia dla budowy alternatywnych scenariuszy rynkowych.
 • Reakcji na zanegowany sygnał (układ/formację) – czyli jak zmienić swoje myślenie gdy rynek neguje nasz scenariusz?
 • Gotowych rozwiązań, które można od razu zaimplementować w swoim Trading Planie.
 • Precyzji wejścia, czyli jak wejść w rynek z cofką 10 pipsów?
 • Aktywnej wizualizacji ruchu ceny i kształtowania się każdej pojedynczej świecy! (NOWOŚĆ)

..

Co otrzymują Uczestnicy?

 1. Aż 4 godziny spotkania, podczas którego dokonamy symulacji live tradingu poznając „od podszewki” techniczną charakterystykę pary  AUDUSD.
 2. Dostęp do nagrania video po zakończonym webinarze oraz materiałów w formie tekstowej (pdf).
 3. Możliwość e-mailowych konsultacji z Trenerem po zakończonym spotkaniu.
 4. BONUS 1: Jednotygodniowy dostęp do zaawansowanych konsultacji webinarowych FTOK Advanced (spotkanie w pierwszym tygodniu lutego).

..

Szczegóły spotkania

Drugi webinar z cyklu odbędzie się już w najbliższą sobotę:

25 stycznia 2014, o godzinie 10:00.

Spotkanie potrwa około 4 godziny. Cena za uczestnictwo w Symulacji Live Tradingu wynosi 564 PLN BRUTTO (458,54 PLN netto + 23% Vat).

WYJĄTKOWA ZNIŻKA!

Uczestnicy pierwszej Symulacji Live Tradingu oraz konsultacji FTOK Advanced (udział w spotkaniach przynajmniej przez jeden miesiąc) otrzymują 10% zniżki na ten webinar (cena brutto po zniżce: 507,60 PLN).

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: [email protected]