Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?

Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?

Okazja by się poznać
w realu

Trader z definicji jest indywidualistą. Samodzielnie analizuje wykresy, handluje i podejmuje decyzje. Aby zachować zdrową równowagę niezbędna jest systematyczna integracja z resztą społeczeństwa. Najlepiej z tą częścią, która rozumie najlepiej – czyli pozostałymi traderami!:)

Luźne rozmowy o
życiu i tradingu

Szukając bratniej duszy kierujemy się do wszystkich, którzy dzielą naszą pasję do tradingu. Mamy przecież styczność z tymi samymi sytuacjami na rynku, targają nami podobne emocje. A jak radzimy sobie z życiem poza platformą? Z pewnością tematów do rozmów nie braknie!

Dowiedz się
więcej

W kuluarach rozmawia się lepiej, podobnie jak przy dobrym jedzeniu. Jeżeli chcesz usłyszeć lub dowiedzieć się coś, czego nie usłyszałeś na webinarach lub oficjalnych spotkaniach, zjazd traderów to dobry moment.

Piątek, 11.12.2015 – kolejny zjazd traderów w Częstochowie!

Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?Aby do reszty nie zwariować przed wykresami, zapraszamy na kolejny zjazd Traderów w Częstochowie, który odbędzie się już w najbliższy piątek, 11.12.2015 o godzinie 18:00. Na spotkaniu obecni będą traderzy z grupy Fibonacci Team oraz wszyscy, którzy na co dzień z pasją oddają się tradingowi oraz doskonaleniu w pracy z rynkiem. Po raz kolejny będziemy mieli okazję wspólnie podyskutować o handlu, o życiu, o jedzeniu i każdym dowolnym temacie jaki będziemy chcieli poruszyć.

Spotkania traderów w realu to idealna okazja, by osobiście porozmawiać z innymi pasjonatami rynku, wypytać o więcej, dowiedzieć się więcej, powiedzieć więcej i wspólnie się zresetować:)

Ostatnie spotkanie w tym roku w nieco już świątecznej atmosferze…

Koniec roku to zwykle czas podsumowań. Nieco takiego charakteru nabierze też nasze ostatnie spotkanie. Porozmawiamy o technikach i układach, które w tym roku okazały się najlepsze, przedstawimy najciekawsze akcje rynkowe i porozmawiamy o postanowieniach noworocznych.

Jeżeli masz w głowie problematyczną kwestię związaną z tradingiem, to będzie to idealna okazja aby o niej porozmawiać. W gronie traderów zawsze jest okazja do wymiany doświadczeń, przekazania sobie wzajemnie ciekawych rozwiązań, obserwacji jak inni radzą sobie z trudnymi aspektami tradingu.

Menu również nieco już świąteczne…:)

Jaki lokal „zwiedzamy” tym razem?

Kto zrozumie Tradera lepiej niż drugi Trader?Piątkowe spotkania pasjonatów rynku i „zwiedzanie” lokali w Częstochowie to już powoli nasza traderska tradycja. Aby jeszcze urozmaicić nasze zjazdy, w każdym miesiącu widzimy się w innym miejscu. Tym razem nasz zlot odbędzie się w stosunkowo nowym obiekcie. Ponadto połowa lokalu w ten piątek należy do nas Traderzy!:) Poniżej znajduje się dokładny adres oraz mapka dojazdu na miejsce naszego spotkania.

Czekamy na Ciebie w piątek od 18:00!

SIRRENTO CUCINA ITALIANA
Restauracja włoska & Pizzeria
Ul. Kopernika 16/18, Częstochowa