W ostatnim czasie na „kiwi” możemy zaobserwować tendencję wzrostową. Istnieje szansa, że cały ten ruch odbywa się w ramach markowania ceny do technicznej strefy z okolic poziomu 0.71000. We wspomnianym obszarze wypada zniesienie 61.8%, zakończenie formacji harmonicznej Motyla (127.2%) oraz geometria 1:1 (AB=CD). Dany rejon może okazać się istotną barierą podażową. Pamiętajmy, że nieco niżej wypada okrągły poziom 0.70000, który również może wyhamować na jakiś czas wzrosty, dlatego warto obserwować zachowanie ceny po zaksięgowaniu tego poziomu.
W przypadku wystąpienia spadków, najbliższa potencjalna strefa wsparcia znajduje się w pobliżu kursu 0.69000 i zniesienia 50%. Rynek wielokrotnie w przeszłości reagował na wskazany obszar.
NZDUSD, wykres D1
Na interwale H4 (wykres 2) w momencie większej reakcji podażowej, można wyznaczyć prawdopodobny układ geometryczny na bazie największej korekty w widocznym impulsie spadkowym (z początku 19 stycznia 2016 r.). Dana struktura została oznaczona niebieskimi prostokątami. Zakończenie tego układu wypada w pobliżu poziomu 0.67270 i współczynnika 38.2%. Dany obszar może stanowić istotną strefę popytową w przypadku testu.
NZDUSD, wykres H4
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.