W ostatnim czasie na EURJPY na interwale H1, widoczna jest tendencja wzrostowa. W przypadku jej kontynuacji istnieje szansa na powstanie geometrycznej korekty pędzącej, oznaczonej czerwonymi prostokątami. Została ona utworzona na bazie największego ruchu korekcyjnego, w ostatnim swingu spadkowym. Górna podstawa możliwej struktury geometrycznej znajduje się na wysokości kursu 122.750, przy zniesieniu 50% (siatka fibo mierzona z wierzchołka z dnia 12.05.2016r.). Ten obszar może okazać się istotną zaporą podażową w momencie testu.
EURJPY, interwał H1
W razie znacznej reakcji podażowej, na interwale M15 także istnieje szansa na powstanie układu geometrycznego. To struktura lokalna, która została oznaczona niebieskimi prostokątami. Jest zbudowana na bazie największego ruchu korekcyjnego w ostatnim impulsie spadkowym. Na ten moment zakończenie tej możliwej struktury wypada w potencjalnej strefie wsparcia, przy poziomie cenowym 122.180. Pamiętajmy, aby aktualizować położenie niebieskiego prostokąta, w momencie wystąpienia nowych szczytów na rynku.
EURJPY, interwał M15
Zapamiętaj!
Geometryczne korekty pędzące stanowią dobrą okazję inwestycyjną w silnych impulsach.
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.