Najbliższym oporem pozostaje cluster Fibonacciego składający się z dwóch zewnętrznych mierzeń Fibonacciego 161,8% (czerwona ramka na poniższym wykresie).
Ważna zapora podażowa wypada w strefie 1358 – 1367 i stanowi dla nas ważny punkt odniesienia, który wykorzystywany będzie w późniejszym wyznaczaniu scenariuszy rynkowych.
Złoto, interwał D1
Patrząc na ten instrument w pewnym powiększeniu widzimy, że najbliższym wsparciem pozostają Poziomy Di Napolego, które znajdują się w rejonie 1289 – 1297 (czerwona ramka na poniższym wykresie).
Dodatkowym potwierdzeniem tej strefy popytowej jest punkt „D” korekty pędzącej zaznaczonej za pomocą dwóch zielonych prostokątów. Dolna podstawa uzupełnia wcześniejsze położenie odpowiednich poziomów Fibonacciego – wzmacniając tym samym całą strukturę od strony technicznej.
Złoto, interwał D1
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.