Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Prywatności
Strona główna Analiza Augur (REP)

Analiza Augur (REP)

Analiza Augur (REP)

Rynek kryptowalut nie potrafi nie zaskakiwać coraz to nowszymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest zdecentralizowany rynek prognostyczny, czyli projekt o nazwie Augur.

Czym jest Augur?

Augur to rynek prognostyczny powstały na podstawie Ethereum w 2014 roku i ciągle rozwijany. Został napisany w językach JavaScript i Serpent. Do grona doradców projektu należy między innymi twórca powyższej kryptowaluty, Ethereum, Vitalik Buterin. Augur charakteryzuje się tym, że jest rynkiem w pełni zdecentralizowanym i otwarto źródłowym.

Istotą Augur jest możliwość tworzenia własnych pytań i odpowiadania na pytania innych. Pytania dotyczyć mogą wszystkiego – wyborów politycznych, meczów piłkarskich, spekulacji na wartości pozostałych kryptowalut lub innych instrumentów finansowych. Starożytni augurzy, skąd czerpie nazwa projektu, byli kapłanami przepowiadającymi przyszłości. Zakładów, które wykraczają znacznie poza opcje binarne, można dokonywać za pomocą tokenu Augur o nazwie Reputation. Można powiedzieć, że projekt w praktyce sprawdza zjawisko tzw. mądrości tłumów, dowodzące, że prawdopodobniejsze jest, jakoby to większość osób na dany temat miała rację.

Wartość jednego Augur REP oscyluje wokół 20 dolarów amerykańskich. Analiza techniczna pokazuje trend wzrostowy od stycznia 2019 roku. Jednocześnie na podstawie analizy technicznej można zaobserwować duże podobieństwo ruchów ceny Augur REP z ruchami cen pozostałych kryptowalut.

 Analiza kryptowaluty Binance Coin

Zobacz również: Warsztaty Forex

Live