Analiza euro i dolara – na jakich poziomach zamkniemy tydzień?

0
542

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Ostatnie godziny przynoszą odreagowanie kursu USDPLN. Podwójne dno w strefie popytowej 3,7530 jest realizowane w postaci wzrostowej korekty. Jej target wyznacza mierzenie FE100 po kursie 3,7940.

Analiza euro i dolara   na jakich poziomach zamkniemy tydzień?

USDPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Przed odreagowaniem notowań, liczymy na pełne zaksięgowanie strefy wsparcia 4,2500 przy zewnętrznym mierzeniu 127,2%. Odkładając prostokąt overbalance, target dla korekty wzrostowej pokrywa się ze strefą ZZB po kursie 4,2700. 

Analiza euro i dolara   na jakich poziomach zamkniemy tydzień?

EURPLN H4

źródło: xStation

Analiza euro i dolara – na jakich poziomach zamkniemy tydzień?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCzy wiesz co się stanie na Ripple?
Następny artykułWażne zamknięcie tygodniowych świec na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.