Analiza euro i dolara – nowy tydzień przyniesie zmianę tendencji?

0
587

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Nowy miesiąc otwieramy na kluczowym poziomie wsparcia 3,8290. Poziom potwierdza mierzenie 61,8% z majowego swingu wzrostowego. Górne ograniczenie stanowi poziom ostatniego szczytu ~ 3,8600. Zamknięcie świecy 4-godzinowej z dzisiejszego przedpołudnia, nie stanowi potwierdzenia dla kierunku północnego.

Analiza euro i dolara   nowy tydzień przyniesie zmianę tendencji?

USDPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Na wykresie EURPLN pozostała jeszcze przestrzeń do spadków. Potwierdzone mierzenie 78,6% to kurs 4,2740 stanowiący obecne wsparcie. W przypadku rozwinięcia się korekty wzrostowej, mamy przygotowany układ OneToOne z oporem na poziomie 4,2980.

Analiza euro i dolara   nowy tydzień przyniesie zmianę tendencji?

EURPLN H4

źródło: xStation

Analiza euro i dolara – nowy tydzień przyniesie zmianę tendencji?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 03.06.2019 – inflacja CPI, indeks PMI, indeks ISM
Następny artykułPoniedziałkowy trading z Łukaszem Fijołkiem
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.