Analiza euro i dolara – zakończenie korekty czy odwrócenie trendu?

0
761

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Na wykresie USDPLN kształtuje się podażowa zapora dla kupujących. Poziom potwierdza mierzenie 38,2% po kursie 3,8130. Poglądowa linia trendu zapewnia lokalny sygnał sprzedaży w przypadku kierunku południowego.

Analiza euro i dolara   zakończenie korekty czy odwrócenie trendu?

USDPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Ostatnie godziny przynoszą wyraźny wzrost kursu EURPLN. Doprowadza to kurs w pobliże górnej podstawie overbalance po kursie 4,2700. Będziemy tam szukać rozegrania krótkiej pozycji w przypadku potwierdzenia na formacjach świecowych. Ewentualne wybicie górą może odwrócić trend spadkowy.

Analiza euro i dolara   zakończenie korekty czy odwrócenie trendu?

EURPLN H4

źródło: xStation

Poprzedni artykułRozgrywamy układy na rynku CRYPTO
Następny artykułCzy IOTA może jeszcze spadać?
Łukasz Fijołek
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.