Analiza kursu euro i WIG20 – scenariusze techniczne nadal w grze

0
506

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Poranne odreagowanie notowań EURPLN, zostało obecnie skontrowane przez sprzedających. Pozwala to utrzymać scenariusz ze strefą wsparcia 4,2740 przy głębokim mierzeniu wewnętrznym 78,6%. Strefa oporu pozostaje zależna od czerwcowych minimów na wykresie, z uwagi na układ OneToOne.

Analiza kursu euro i WIG20   scenariusze techniczne nadal w grze

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA WIG20

Na wykresie polskiego indeksu WIG20, widzimy dziś szóstą z rzędu białą świecę sesyjną. Przybliża to rynek do pełnej realizacji scenariusza 1do1, który wskazuje górne ograniczenie notowań po kursie 2285 punktów.

Analiza kursu euro i WIG20   scenariusze techniczne nadal w grze

WIG20 D1

źródło: xStation

Analiza kursu euro i WIG20 – scenariusze techniczne nadal w grze
5 (100%) 2
Poprzedni artykułWtorkowy kryptotrading z Fibonacci Team
Następny artykułCzy Bitcoin będzie spadał czy rósł?
Michał Król
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.