AUDUSD odrabia straty

0
531

Przed otwarciem sesji amerykańskiej, kurs AUDUSD znajduje się pomiędzy okrągłymi poziomami 0,7000 – 0,7100. Po crashu z wczorajszej nocy i zejściu poniżej 0,6800 rynek systematycznie odrabia straty.

AUDUSD odrabia straty

AUDUSD H4

źródło: xStation

Najbliższy opór wyznaczamy z dość szerokiego interwału – H4. Strefa ZZB po okrągłym kursie 0,7100 potwierdzona jest przez mierzenie 50% z całej, grudniowej fali spadkowej. Spodziewamy się zwiększonej zmienności podczas dzisiejszego popołudnia, z uwagi na dane z rynku pracy w USA. Dlatego pomimo jeszcze dość “dużej” przestrzeni do strefy oporu, z pewnością będziemy monitorować ten układ.


AUDUSD odrabia straty
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułJak wykonać dobrą analizę rynku FOREX&KRYPTO?
Następny artykułMyślenie życzeniowe – przez ten jeden błąd straciliśmy prawie 1500 zł…
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.