Czekamy na podwójny szczyt na EURJPY

0
587

Pod koniec ubiegłego tygodnia rozpoczęła się korekta wzrostowa na wykresie EURJPY. Podczas dzisiejszej sesji europejskiej rynek księguje układ OneToOne, który wyznacza strefę oporu po kursie 128,52.

Czekamy na podwójny szczyt na EURJPY

EURJPY H1

Pierwsza podaż pojawiła się już na górnej podstawie prostokąta jednak wyraźnie liczymy na retest w postaci formacji podwójnego szczytu. Jest to jeden z układów, który chcemy rozegrać podczas dzisiejszej sesji europejskiej.


Czekamy na podwójny szczyt na EURJPY
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułStrategia Fibonacciego na rynku Forex&Krypto
Następny artykułPrecyzyjna reakcja na Monero
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.