Dane makro 01.06.2020 – indeks PMI, indeks ISM

0
226

Na poniedziałek zaplanowane zostały odczyty przemysłowego PMI. Będą to wartości za maj dla europejskich gospodarek oraz Stanów Zjednoczonych.

Patrząc na oczekiwania analityków, wartości powinny być zdecydowanie lepsze od tych z kwietnia. Największy progres zakładany jest we Francji oraz Wielkiej Brytanii, gdzie powinien być lepszy o około osiem punktów.

Dane makro 01.06.2020   indeks PMI, indeks ISM

Poprzedni artykułAKADEMIA TRADINGU – Tego typu rozwiązania stosowane są przez zawodowych Traderów!
Następny artykułCzy Analiza Fibonacciego na rynku FOREX ma sens?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.