Dane makro 02.07.2019 – sprzedaż detaliczna, zmiana bezrobocia

0
491

Wyjątkowo skromnie przedstawia się wtorkowe kalendarium. Na otwarciu sesji europejskiej poznamy odczyt o sprzedaży detalicznej z Niemiec. Dane za maj zakładają poprawę wyniku w ujęciu miesięczny.

Na 10:30 zaplanowana jest publikacja indeksu PMI z Wielkiej Brytanii. Konsensus zakłada odczyt coraz bliżej 50 punktów. Popołudniu zapowiadany jest komentarz ze strony prezesa Banku Anglii.

Dane makro 02.07.2019   sprzedaż detaliczna, zmiana bezrobocia

Poprzedni artykułAnaliza techniczna na rynku FOREX&CRYPTO
Następny artykułAnaliza euro i dolara – geometryczne sygnały na wykresach
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.