Dane makro 02.07.2019 – sprzedaż detaliczna, zmiana bezrobocia

0
391

Wyjątkowo skromnie przedstawia się wtorkowe kalendarium. Na otwarciu sesji europejskiej poznamy odczyt o sprzedaży detalicznej z Niemiec. Dane za maj zakładają poprawę wyniku w ujęciu miesięczny.

Na 10:30 zaplanowana jest publikacja indeksu PMI z Wielkiej Brytanii. Konsensus zakłada odczyt coraz bliżej 50 punktów. Popołudniu zapowiadany jest komentarz ze strony prezesa Banku Anglii.

Dane makro 02.07.2019   sprzedaż detaliczna, zmiana bezrobocia

Dane makro 02.07.2019 – sprzedaż detaliczna, zmiana bezrobocia
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna na rynku FOREX&CRYPTO
Następny artykułAnaliza euro i dolara – geometryczne sygnały na wykresach
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.