Dane makro 02.08.2019 – indeks PMI, zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia

0
1227

Na zakończenie tygodnia czeka nas ciekawa sesja w godzinach porannych jak i popołudniowych. Inflacja CPI oraz indeks PMI ze Szwajcarii, zmiana bezrobocia z Hiszpanii to pierwsze dane jakie zostaną zaprezentowane. Kolor czerwony to godzina 10:30 i PMI z Wielkiej Brytanii za lipiec.

Tradycyjnie w pierwszy piątek miesiąca, zaprezentowane zostaną dane z amerykańskiego rynku pracy – NFP. Po otwarciu rynku kasowego (po godzinie 15:30), bilans handlowy oraz indeks konsumentów z USA.

Dane makro 02.08.2019   indeks PMI, zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia

Dane makro 02.08.2019 – indeks PMI, zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia
5 (100%) 1
Poprzedni artykułJakie scenariusze warto obstawiać na franku szwajcarskim i jenie?
Następny artykułJak wyceniany jest dolar, euro, funt i złoty?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.