Dane makro 03.07.2019 – indeks PMI, indeks ISM, raport ADP

0
468

Dziś czekamy na kolejne odczyty indeksu PMI z wyszczególnieniem sektora usługowego. Od godziny 09:15 do 10:30 poznamy wartości z europejskich krajów za czerwiec. W międzyczasie decyzja odnośnie stóp procentowych w Szwecji. Konsensus zakłada utrzymanie obecnego poziomu (-0,25%).

Na początku sesji amerykańskiej, raport ADP z rynku pracy w Stanach Zjednoczonych. Odczyt jest małą zapowiedzią piątkowego NFP i będzie miał wpływ na oczekiwania. Na 16:30 zaplanowany jest odczyt z rynku ropy naftowej, prognozy zakładają drobne cięcia stanów magazynowych w ostatnim tygodniu.

Dane makro 03.07.2019   indeks PMI, indeks ISM, raport ADP

Poprzedni artykułGeometryczne podejście do wykresów FOREX & CRYPTO
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoin – korekta prosta
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.