Dane makro 03.09.2019 – indeks ISM, inflacja CPI

0
480

Raport CPI ze Szwajcarii zaplanowany jest na godzinę 08:30. Prognozy w ujęciu miesięcznym zakładają poprawę wyniku za sierpień. Dwie godziny później, poznamy odczyt PMI z sektora budowlanego w Wielkiej Brytanii.

Podczas sesji amerykańskiej interesuje nas przede wszystkim godzina 15:45 oraz 16:00. Będą to dane ISM oraz PMI dla przemysłu ze Stanów Zjednoczonych. 

Dane makro 03.09.2019   indeks ISM, inflacja CPI

Dane makro 03.09.2019 – indeks ISM, inflacja CPI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum-układ harmoniczny Gartley
Następny artykułFunt, złoty, euro, dolar – zwrot czy kontynuacja?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.