Dane makro 03.10.2019 – indeks PMI dla usług, zamówienia fabryk

0
707

Poranne kalendarium zawiera odczyty usługowego PMI z europejskich gospodarek. We wszystkich przypadkach analitycy prognozują pogorszenie wrześniowego wyniku w stosunku do ubiegłego miesiąca.

Realnym odpowiednikiem przedpołudniowych danych w Stanach Zjednoczonych będzie indeks ISM. Publikacja zaplanowana jest na godzinę 16:00, a konsensusu również zakłada pogorszenie sentymentu.

Dane makro 03.10.2019   indeks PMI dla usług, zamówienia fabryk

Poprzedni artykułLitecoin – czy układ w końcu się zrealizuje ?
Następny artykułW których momentach Analiza Techniczna NIE ZADZIAŁA?!
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.