Dane makro 04.06.2019 – inflacja CPI, stopa bezrobocia, indeks PMI

0
540

Przez pierwsze dwie godziny handlu w Europie, poznamy dane z rynku pracy w Hiszpanii oraz inflację w Polsce za maj. Bardziej istotne będą kolejne odczyty, zaznaczone kolorem czerwonym w dzisiejszym kalendarium. Godzina 10:30 to budowlany indeks PMI z Wielkiej Brytanii, a 11:00 inflacja i stopa bezrobocia w strefie euro.

Podczas sesji amerykańskiej, zaplanowane jest wystąpienie prezesa FED – godzina 15:45. Kwadrans później raport o zamówieniach przemysłowych za kwiecień, gdzie konsensus zakłada wyraźny spadek dynamiki.

Dane makro 04.06.2019   inflacja CPI, stopa bezrobocia, indeks PMI

Dane makro 04.06.2019 – inflacja CPI, stopa bezrobocia, indeks PMI
5 (100%) 1
Poprzedni artykułPoniedziałkowy trading z Łukaszem Fijołkiem
Następny artykułJak handlować na rynku FOREX?
Michał Król
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.