Dane makro 04.09.2019 – indeks PMI dla usług, stopy procentowe

0
532

Po godzinie 9 prezentowane będą odczyty usługowego PMI z krajów europejskich. Prognozy za sierpień są w wielu przypadkach bardzo zbliżone do poprzedniego miesiąca.Najbardziej odbiegają oczekiwania z Wielkiej Brytanii, gdzie konsensus zakłada spadek wyniku o 0.4 p.p.

Popołudniu poznamy bilans handlowy ze Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Odczyt zawiera finalne dane za lipiec w tym zakresie.Na 16:00 zaplanowana jest publikacja decyzji o stopach procentowych z Kanady. Oczekiwania analityków zakładają utrzymanie kosztu pieniądza na obecnym poziomie – 1,75%.

Dane makro 04.09.2019   indeks PMI dla usług, stopy procentowe

Dane makro 04.09.2019 – indeks PMI dla usług, stopy procentowe
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum Classic-dwa scenariusze
Następny artykułWEBINAR – MULTI TIME FRAME SYSTEM – konkretna strategia na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.