Dane makro 05.06.2019 – indeks PMI, raport ADP, indeks ISM

0
381

Seria danych PMI będzie wspierać zmienność na środowej sesji europejskiej. Od godziny 09:15 do 10:30 poznamy dane z Hiszpanii, Włoch, Francji, Niemiec, Strefy Euro oraz Wielkiej Brytanii.

Początek sesji amerykańskiej to raport ADP z rynku pracy w Stanach Zjednoczonych. Konsensus zakłada wyraźny spadek nowych miejsc pracy w odniesieniu do ubiegłego miesiąca. O 16:30 poznamy raport z rynku ropy naftowej, a więc tygodniowe zmiany w zapasach czarnego złota.

Dane makro 05.06.2019   indeks PMI, raport ADP, indeks ISM

Dane makro 05.06.2019 – indeks PMI, raport ADP, indeks ISM
5 (100%) 1
Poprzedni artykułCzy Bitcoin będzie spadał czy rósł?
Następny artykułEthereum czy będzie spadać?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.