Dane makro 05.07.2019 – NFP, stopa bezrobocia, indeks Halifax

0
344

Poranny odczyt z rynku nieruchomości w Wielkiej Brytanii, zaplanowany jest na godzinę 09:30. Prognozy indeksu Halifax są zróżnicowane w zależności od wybranego okresu czasowego.

Popołudnie to przede wszystkim raport z amerykańskiego rynku pracy. Tradycyjnie o godzinie 14:30 poznamy zmianę zatrudnienia, stopę bezrobocia oraz średnie wynagrodzenie za czerwiec. Ten sam charakter danych zostanie zaprezentowany w Kanadzie.
Dane makro 05.07.2019   NFP, stopa bezrobocia, indeks Halifax

Dane makro 05.07.2019 – NFP, stopa bezrobocia, indeks Halifax
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum Classic- korekta prosta
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoina – układ harmoniczny
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.