Dane makro 06.08.2019 – stopy procentowe, zamówienia fabryk

0
554

Przed otwarciem handlu w Europie, poznamy decyzją RBA na temat stóp procentowych w Australii. Konsensus zakłada utrzymanie ich na obecnym poziomie 1,00%. Na godzinę 08:00 zaplanowana jest publikacja raportu na temat zamówień w przemyśle niemieckim. Oczekiwania za czerwiec prognozują wyraźną poprawę i dodatnie wartości.

Podczas handlu w godzinach popołudniowych, warto zwrócić uwagę na odczyt z amerykańskiego sektora turystycznego. Oczekiwania za czerwiec zakładają poprawę wyniku sprzed miesiąca.

Dane makro 06.08.2019   stopy procentowe, zamówienia fabryk

Poprzedni artykułNowy tydzień na rynku FOREX & CRYPTO
Następny artykułJakie będą kierunki na euro, dolarze, funcie i złotym?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.