Dane makro 06.09.2019 – NFP, PKB, indeks nieruchomości

0
461

Pomimo dzisiejszy Payrollsów, lista danych z sesji przedpołudniowej również wygląda interesująco. Na otwarciu produkcja przemysłowa z Niemiec, raport z brytyjskiego rynku nieruchomości oraz kwartalne PKB z Eurolandu. 

Pierwszy piątek miesiąca to przede wszystkim raport z amerykańskiego rynku pracy. Konsensus analityków zakłada wyniki bardzo zbliżone do tych za lipiec. Zmienność powinna być podwyższona również na parach z dolarem kanadyjskim. Na godzinę 18:30 zaplanowane jest natomiast wystąpienie prezesa FED, które z uwagi na moment tygodnia może być pominięte przez rynek.

Dane makro 06.09.2019   NFP, PKB, indeks nieruchomości

Dane makro 06.09.2019 – NFP, PKB, indeks nieruchomości
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum Classic-czy widziałeś już ten układ?
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoina-otworzyłeś już pozycje?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.