Dane makro 07.03.2019

0
483

Dość ciekawie zapowiada się czwartkowa sesji. Kalendarium zawiera istotne punkty przed południem, a jeszcze ciekawiej powinno być przed samym otwarciem sesji amerykańskiej. O godzinie 11:00 finalny odczyt PKB ze strefy euro w ujęciu rok do roku oraz kwartał do kwartały. W przypadku wyłamania się odczytu z oczekiwanych wartości, możemy zobacyzć podwyższoną dynamikę.

Tradycyjnie o 13:45 poznamy decyzję o stopach procentowych Europejskiego Banku Centralnego. Konsensus rynkowy nie zakłada zmian w koszcie pieniądza ze strony ECB. Ciekawsza powinna być konferencja prasowa z udziałem prezesa Mario Draghiego, która rozpocznie się o godzinie 14:30.

Dane makro 07.03.2019

Dane makro 07.03.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAktualizacja lokalnych poziomów na Złocie
Następny artykułTrading na rynku FOREX&KRYPTO z Fibonacci Team – codziennie o 12:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.