Dane makro 07.06.2019 – stopa bezrobocia, Non Farm Payrolls

0
500

W czasie sesji europejskiej warto zwrócić uwagę na godzinę 09:30 i raport z rynku nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Konsensus zakłada spadek odczytów za maj w ujęciu rocznym jak i miesięcznym.

Godzina 14:30 będzie kluczowa dla dzisiejszej sesji amerykańskiej i zamknięcia tygodnia. Wyczekiwany raport z rynku pracy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie gwarantuje podwyższoną zmienność na rynku. Oczekiwania zmiany zatrudnienia w USA są znacząco rewidowane w stosunku do wysokiego odczytu w kwietniu.

Dane makro 07.06.2019   stopa bezrobocia, Non Farm Payrolls

Dane makro 07.06.2019 – stopa bezrobocia, Non Farm Payrolls
5 (100%) 1
Poprzedni artykułCzy dziś można kupić Litecoina ?
Następny artykułZakończenie tygodnia na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.