Dane makro 07.11.2019 – stopy procentowe UK, wnioski o zasiłek

0
312

Sesję rozpoczynamy od odczytu z Niemiec. Produkcja przemysłowa za wrzesień powinna się wyraźnie pogorszyć. Jeszcze przed południem raport z brytyjskiego rynku nieruchomości w ujęciu rocznym i miesięcznym.

Na godzinę 13:00 zaplanowana jest publikacja decyzji o stopach procentowych w Wielkiej Brytanii. Brak jest oczekiwań co do korekty poziomu 0,75%, ale warto zwrócić uwagę na komunikat MPC oraz komentarz prezesa Carneya (godzina 13:30).

Dane makro 07.11.2019   stopy procentowe UK, wnioski o zasiłek

Dane makro 07.11.2019 – stopy procentowe UK, wnioski o zasiłek
5 (100%) 1
Poprzedni artykułEthereum (ETH)- potrójny szczyt. Czekamy na podaż.
Następny artykułCzy analiza wykresów ma sens?!
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.