Dane makro 08.07.2019 – produkcja przemysłowa, bilans handlowy

0
423

Patrząc na poniedziałkowe kalendarium, czeka nas luźniejszy dzień na solidne przygotowanie do nowego tygodnia tradingowego. Uwagę zwraca jedynie godzina 08:00 i dane z niemieckiej gospodarki.

Produkcja przemysłowa w ujęciu miesięcznym za maj, powinna odwrócić trend ujemnych odczytów w Niemczech. Prognoza bilansu handlowego jest bardzo zbliżona do danych za kwiecień.

Dane makro 08.07.2019   produkcja przemysłowa, bilans handlowy

Dane makro 08.07.2019 – produkcja przemysłowa, bilans handlowy
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoina – korekta prosta
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoina- układ harmoniczny
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.