Dane makro 09.05.2019

0
501

Podczas sesji europejskiej, nie poznamy istotnych danych dla głównych par walutowych. Norges Bank ogłosi decyzję o stopach procentowych o godzinie 10:00, gdzie konsensus zakłada utrzymanie wartości 1,00%.

Najważniejsza będzie godzina 14:30 kiedy to poznamy serię danych ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Na czerwono zostały podkreślone dwa odczyty inflacyjne za marzec, które zakładają spadek wyniku w ujęciu miesięcznym. 

Dane makro 09.05.2019

Dane makro 09.05.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułOkazje dnia na FOREX&CRYPTO
Następny artykułSprawdzamy skuteczność układów technicznych
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.