Dane makro 09.10.2019 – zapasy ropy naftowej, protokół FOMC

0
346

Dzisiejsze kalendarium zawiera jedynie dane z sesji amerykańskiej. Nie zwracamy uwagi na drobne odczyty z godzin przedpołudniowych, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem nie będą one miały wpływu na dynamikę wykresów.

Rozpoczynamy od godziny 16:00 i raportu z amerykańskiego rynku zatrudnienia turystycznego. Nieco później tygodniowy raport na temat zapasów ropy naftowej oraz wystąpienie prezesa FED. Na godzinę 20:00 zaplanowana jest publikacja protokołu FOMC co z pewnością wpłynie na dynamikę wykresów. Poziom zmienności zależny będzie od retoryki protokołu.

Dane makro 09.10.2019   zapasy ropy naftowej, protokół FOMC

Dane makro 09.10.2019 – zapasy ropy naftowej, protokół FOMC
5 (100%) 2
Poprzedni artykułIota – co może przynieść przyszła sesja ?
Następny artykułBitcoin – inwestorze czy wiedziałeś ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.