Dane makro 09.11.2020 – prezes ECB, prezes BoE

0
413

Poniedziałkowe kalendarium zawiera wystąpienia publiczne prezesów banków centralnych. Brak jest natomiast statystycznych wartości gospodarczych, które mogłyby wpłynąć na rynki w znaczącym stopniu.

Na początek godzina 10:25 i przemówienie Lagarde z Europejskiego Banku Centralnego. Podczas sesji przedpołudniowej czerwonym kolorem oznaczona została jeszcze godzina 11:35 i wystąpienie prezesa Baileya z Banku Anglii.

Dane makro 09.11.2020   prezes ECB, prezes BoE

Poprzedni artykułWIELKI KURS ANALIZY TECHNICZNEJ – Formacja harmoniczna Nietoperza
Następny artykułGEOMETRIE – FALE – WOLUMEN W CODZIENNYM TRADINGU NA RYNKU FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.