Dane makro 09.12.2019 – pozwolenia na budowę, bilans handlowy

0
560

Kalendarium otwieramy bilansem handlowy z kraju naszych zachodnich sąsiadów. Będzie to raport z niemieckiej gospodarki za październik. Konsensus analityków jest bardzo zbliżony do wartości za wrzesień.

Poniedziałek zapowiada się dość spokojnie pod względem zmienności na wykresach. Z istotnych odczytów mamy jeszcze kanadyjski rynek nieruchomości, który opublikuje wyniki za październik i listopad.

Dane makro 09.12.2019   pozwolenia na budowę, bilans handlowy

Poprzedni artykułPowolne ruchy na Ripple. Duża niepewność i walka o rynek, kto wygra niedźwiedzie czy byki?
Następny artykułJak wyszukać okazje na rynku FOREX?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.