Dane makro 09.12.2020 – stopy procentowe, bilans handlowy

0
187

Na otwarciu sesji europejskiej opublikowana zostanie wartość bilansu handlowego z niemieckiej gospodarki. Prognozy zakładają lekki wzrost wyniku u naszych zachodnich sąsiadów.

Popołudnie kieruje uwagę na godzinę 16:00 i decyzję o stopach procentowych w Kanadzie. Zgodnie z oczekiwaniami BoC powinien utrzymać koszt pieniądza na obecnym poziomie 0,25%. Nieco później opublikowany zostanie cotygodniowy raport z rynku ropy naftowej.

Dane makro 09.12.2020   stopy procentowe, bilans handlowy

Poprzedni artykułPrzed nami 61,8% fibo na Złocie. 13 000 coraz bliżej na NASDAQ
Następny artykułMożliwy układ harmoniczny na funcie. Chwilowa korekta na Bitcoinie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.