Dane makro 10.02.2020 – inflacja CPI, pozwolenia na budowę

0
453

Poniedziałkowe kalendarium makro wygląda raczej skromnie. Z istotnych wartości wybraliśmy szwajcarskie CPI w ujęciu miesięcznym. Raport zostanie opublikowany o godzinie 08:30 i zgodnie z oczekiwaniami powinniśmy zobaczyć spadek wyniku.

Popołudniem interesuje nas jedynie kanadyjski rynek nieruchomości. Na początek poznamy styczniowy wynik z rozpoczętych prac budowlanych, a kwadrans później procentowy wynik wydanych zezwoleń m/m za grudzień.

Dane makro 10.02.2020   inflacja CPI, pozwolenia na budowę

Dane makro 10.02.2020 – inflacja CPI, pozwolenia na budowę
5 (100%) 1
Poprzedni artykułPrzed otwarciem nowego tygodnia – ile zapłacimy za ropę naftową i złoto?
Następny artykułJaką przewagę daje nam wolumen skumulowany na forexie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.