Dane makro 11.09.2019 – inflacja CPI, indeks PPI, zapasy ropy naftowej

0
459

Przedpołudniowe odczyty są skierowane jedynie do traderów mniej popularnych par walutowych, takich jak EURSEK lub USDSEK. Prognoza inflacji CPI za sierpień w Szwecji, zakłada pogorszenie wyniku w ujęciu miesięcznym.

Na otwarciu rynków w Stanach Zjednoczonych, opublikowane zostaną dane PPI za sierpień. Oczekiwania analityków zakładają mieszane wartości m/m. Na godzinę 16:30 zaplanowany jest tygodniowy raport na temat zapasów ropy naftowej.

Dane makro 11.09.2019   inflacja CPI, indeks PPI, zapasy ropy naftowej

Dane makro 11.09.2019 – inflacja CPI, indeks PPI, zapasy ropy naftowej
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum Classic-co będzie dalej?
Następny artykułKurs funta – czy to już kapitulacja sprzedających?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.