Dane makro 13.06.2019 – inflacja, stopy procentowe SNB, wnioski o zasiłek

0
679

Czwartek to przede wszystkim dane ze Szwajcarii, a konkretnie decyzja o stopach procentowych SNB. Prognozy zakładają utrzymanie obecnej stopy referencyjnej na poziomie -0,75%. Na godzinę 10:00 zaplanowana jest konferencja prasowa z uzasadnieniem decyzji o polityce monetarnej.

Na otwarciu sesji amerykańskiej poznamy dane z USA i Kanady. Prognozy cen importowych i eksportowych zakładają spadek wartości w maju. Nieco lepiej ma wyglądać wartość cenowa nieruchomości z Kanady za kwiecień.

Dane makro 13.06.2019   inflacja, stopy procentowe SNB, wnioski o zasiłek

Poprzedni artykułTechniczne sygnały na rynku kryptowalut
Następny artykułLitecoin i jego analiza
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.