Dane makro 15.10.2019 – zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia, średnie wynagrodzenie

0
374

Dane inflacyjne ze Szwajcarii i Francji otwierają wtorkowe kalendarium. Będą to odczyty w ujęciu miesięcznym za wrzesień. Na godzinę 10:30 zaplanowany jest raport z brytyjskiego rynku pracy, który stanowi główny punkt dzisiejszej sesji. Warto więc zwrócić uwagę na pary walutowe z funtem szterlingiem, gdzie mogą się pojawić technicznie zwroty notowań.

Warto wspomnieć jeszcze o indeksie ekonomicznym ZEW, który publikowany będzie o godzinie 11:00. Dodatkowo wstępne dane CPI z polskiej gospodarki r/r oraz m/m. 

Dane makro 15.10.2019   zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia, średnie wynagrodzenie

Dane makro 15.10.2019 – zmiana zatrudnienia, stopa bezrobocia, średnie wynagrodzenie
5 (100%) 2
Poprzedni artykułNAKED TRADING – profesjonalna analiza na czystym wykresie
Następny artykułTrading na wyższych interwałach czasowych
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.