Dane makro 17.06.2019 – indeks produkcyjny, ECB

0
546

Skromny początek tygodnia w kalendarzu danych makroekonomicznych. Na sesji europejskiej nie mamy zaplanowanych odczytów, które byłby godne uwagi dla traderów.

Popołudnie rozpocznie publikacji ze Stanów Zjednoczonych w gałęzi produkcyjnej. Czerwcowy konsensus zakłada spadek wyniku w stosunku do majowego odczytu. Wieczorem zaplanowane jest wystąpienie prezes Europejskiego Banku Centralnego, co może wpłynąć na krótkoterminowy wzrost dynamiki dla wspólnej waluty.

Dane makro 17.06.2019   indeks produkcyjny, ECB

Poprzedni artykułPiątek na rynku walut cyfrowych
Następny artykułCzy na Litcoinie jest hossa?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.