Dane makro 17.07.2019 – inflacja CPI, pozwolenia na budowę

0
679

Kalendarium makro na środową sesję prezentuje się wyjątkowo ciekawie, a kolor czerwony dominujący. Inflacja CPI to raport, który zostanie zaprezentowany podczas sesji europejskiej zarówno z Wielkiej Brytanii jak i całej Strefy Euro. Oczekiwania czerwcowych odczytów pokrywają się w większości przypadku z poprzednimi.

Sesja amerykańska rozpocznie się od danych z rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Poznamy dynamikę oraz wartości nominalne za czerwiec. Na 16:30 zaplanowany jest raport z rynku ropy naftowej.

Dane makro 17.07.2019   inflacja CPI, pozwolenia na budowę

Poprzedni artykułTrading na żywo z Fibonacci Team
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoina – czy dalej będziemy spadać ?
Łukasz Fijołek
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.