Dane makro 17.09.2019 – indeks ZEW, sprzedaż i produkcja przemysłowa

0
277

Podczas wtorkowej sesji europejskiej, czekamy na dane indeksu ZEW na wrzesień. Prognozy z Niemiec i Strefy Euro zakładają wyraźną poprawę odczytów. 

Na godzinę 14:30 zaplanowana jest publikacja z Kanady. Konsensus dla sprzedaży przemysłowej za lipiec, zakłada poprawę wyniku o 0,9 p.p. Trzy kwadranse później opublikowany zostanie raport na temat produkcji przemysłowej ze Stanów Zjednoczonych.

Dane makro 17.09.2019   indeks ZEW, sprzedaż i produkcja przemysłowa

Dane makro 17.09.2019 – indeks ZEW, sprzedaż i produkcja przemysłowa
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin-ile jeszcze?
Następny artykułKiedy wykorzystywać Analizę Techniczną na wykresach?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.