Dane makro 17.10.2019 – sprzedaż detaliczna, indeks przemysłowy

0
353

Kalendarium rozpoczynamy dziś od danych z Wielkiej Brytanii. Odczyty o sprzedaży detalicznej za wrzesień, posiadają pozytywne prognozy analityków. Reakcja rynkowa będzie zależała od poziomu zaskoczenia rzeczywistymi wartościami.

Na godzinę 14:30 zaplanowana jest seria danych ze Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Uwagę zwracamy tu przede wszystkim na wyprzedzający indeks przemysłowy FED na miesiąc październik. Dziś również przesunięte dane z rynku ropy naftowej, które poznamy o godzinie 17:00.

Dane makro 17.10.2019   sprzedaż detaliczna, indeks przemysłowy

Dane makro 17.10.2019 – sprzedaż detaliczna, indeks przemysłowy
5 (100%) 1
Poprzedni artykułLitecoin – czy cena będzie spadać ?
Następny artykuł[NAGRANIE] Jak grać na danych makro? Jak to czytać?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.