Dane makro 18.09.2019 – inflacja CPI, zapasy ropy, stopy procentowe

0
298

Dziś poznamy wiele ciekawych odczytów makro w stosunku do funta brytyjskiego, euro, dolara amerykańskiego, dolara kanadyjskiego jak i oczywiście indeksów giełdowych. Podczas sesji europejskiej interesuje nas godzina 10:30 oraz 11:00, kiedy to zaprezentowane zostaną dane inflacyjne.

Emocje może wzbudzać dzisiejszy raport z rynku ropy naftowej. W ramach weekendowych zawirowań, warto zwrócić uwagę na reakcję ceny po dzisiejszych danych. Na wieczór zaplanowana jest decyzja o stopach procentowych w Stanach Zjednoczonych. Analitycy oczekują obniżkę o 25 p.b., a argumentacja decyzji zostanie zaprezentowana podczas konferencji prasowej, zaplanowanej na godzinę 20:30.

Dane makro 18.09.2019   inflacja CPI, zapasy ropy, stopy procentowe

Dane makro 18.09.2019 – inflacja CPI, zapasy ropy, stopy procentowe
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum Classic- co się dzieje?
Następny artykuł[WEBINAR] Markowanie ceny, sztuczny popyt, najczęstsze pułapki w tradingu
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.